Klientų įvertinimas: 9,6
+37068371801 | info@dreamwalls.lt |

Apie fototapetus

Fototapetų gamyba dreamwalls.lt spaustuvėje. Kiekvienas užsakomas „Dreamwalls.lt“ fototapetas gaminamas individualiai, pagal Jūsų nurodytus matmenis. Rinkitės dydį ir proporcijas nevaržomai! Bendras fototapeto vaizdas susideda iš atskirų juostų, kurias kruopščiai ir eilės tvarka suklijavus gaunasi vientisas paveikslėlis. Tik tvarkingai ir pagal taisykles užklijuotas fototapetas duos puikų rezultatą.

Fototapetų temų kategorijas ir patogų apsipirkimą internetu rasite mūsų kataloguose. SPAUSK ČIA!

„Dreamwalls“ fototapetų gamybai naudojami tik labai aukštos kokybės medžiagos ir draugiški gamtai rašalai. Rašalų kilmės šalis: Vokietija, Čekija. Visos fototapetų juostos pagamintos iš kokybiškos, tvirtos medžiagos ir išlaiko stabilią formą. Nudažytas fototapetų paviršius atsparus UV spinduliams ir greitam blukimui. Naudojame tik lengvai perdirbamas ir atsparias degimui medžiagas, tai leidžia mums prisidėti prie gamtos tausojimo. Lengva užklijuoti ant sienų, korpusinių baldų ir kitų lygių paviršių. Aukščiausios klasės nedegumo priešgaisriniai įvertinimai: B1, B2 sertifikatai.

Svarbiausias gamybos aspektas, kad gamindami nenaudojame jokių medžiagų, kurių sudėtyje yra lakiųjų, kenkenčių sveikatai, medžiagų. Spauda vandens pagrindu, visiškai bekvapė. Galima klijuoti vaikų kambariuose.

Dažų kenksmingumo bandymas: https://www.youtube.com/watch?v=ohmF0xQqyhA

PASTABA: 90% visų reklamos agentūrų naudoja Solvent ir Eco solvent spaudą.

Dreamwalls.lt fototapetų gamybą, medžiagų kokybę ir kilmę patvirtinantys sertifikatai:

Fototapetų gamyba, sertifikatai

Background Image

Užsisakyk naujienlaiškį

Užsisakykite naujienlaiškį ir visada žinosite apie geriausius mūsų pasiūlymus ir naujienas.

© Dreamwalls 2024. Visos teisės saugomos.

Top
Gauti nuolaidą
Gauk idejų

GAUKITE NUOLAIDĄ

Nuolaidos kodas:

XSDMKLRTY